همکاری با گروه و سایت ناناناب“:

 

متقاضیان به همکاری میتوانند در صورت تمایل ، تحت عناوین تولیدکننده ، تأمین کننده ،ارائه دهنده خدمات در هر یک از زمینه های فعالیت بخش های بهداشت و سلامت ، فرهنگ و آموزش ، محصولات غذایی و خوراکی ، سفر و ورزش، هنر و صنایع دستی و یا سایر بخشهایی که ممکن است در آینده با توجه به درخواست متقاضیان و یا نیاز مخاطبین راه اندازی گردد ، با شیوه برخوردهای صحیح اجتماعی و رعایت حقوق مادی و معنوی مجموعه و اعضا و احترام به فرهنگ قومی و ملیتی افراد و حفظ سلامت و بهداشت فردی و اجتماعی و محیط زیست ، به دور از جریانات سیاسی ، به صورت حقیقی یا حقوقی  ، در سایت نانانابفعالیت نمایند. سایت ناناناببر پایه اصل صداقت و امانتداری متقاضیان وبا در اختیار قرار دادن محیطی مناسب در فضای مجازی به افراد متقاضی تحت عنوان پیشخوان یا داشبورد با ایجاد زمینه فرصت شغلی برای معرفی تولید کنندگان ، کارآفرینان ، هنرمندان ، صاحبین صنایع و کسب و کارهای کوچک و نوپا فقط به عنوان یک پل ارتباطی نقش معرف را در برقراری ارتباط بین افراد در سطوح و اقشار مختلف داشته و هیچ مسئولیتی در قبال کشف فساد و یا تأیید اصالت مجوز فعالیت و یا مستندات کاربران ندارد . از آنجا که بیشتر فعالیتهای سایت ناناناببر اساس دریافت سفارش کلی یا جزیی از مشتریان ، با توجه به شرایط و موجودی بازار و نوسانات ارزی و ریالی به صورت نسبی و احتمالی توسط فروشندگان انجام میگردد به همین دلیل طبق قانون تجارت و به منظور رعایت حقوق مصرف کننده  قبل از اقدام به تهیه مواد اولیه و ساخت محصول ، دریافت تأییدیه قطعی از مشتری در هر مرحله که نیاز است ، الزامی می باشد . حق مطالعه قوانین و مقررات سایت نانانابو تحقیق و کنترل و بررسی شرایط برای مشتریان و کاربران محفوظ میباشد و سایت نانانابهیچگونه پاسخگویی در قبال عدم آگاهی افراد نخواهد داشت .

 

نحوه همکاری:

 

ثبت نام متقاضی به عنوان فروشنده و یا در قسمت “فروشنده شو” از طریق سایت “ناناناب” به آدرس  

      http//www. nananab.com                               

      

پذیرش قرارداد خصوصی و موافقت با شرایط و قوانین و مقررات سایت نانانابتوسط متقاضی

 

ثبت اطلاعات شخصی و مشخص نمودن حوزه و بخشهای فعالیت در قسمت پیشخوان به طور دقیق و کامل توسط متقاضی

 

تعیین مدت زمان آماده سازی و تحویل و خدمات پس از فروش همراه با تکمیل اطلاعات شناسنامه ای محصولات و خدمات و کالاها توسط متقاضی در قسمت پیشخوان فروشندگی

 

دریافت دعوتنامه جهت حضور در جلسه معارفه حضوری و یا مجازی در صورت نیاز

 

دریافت پیامک تأیید از طرف کارشناسان سایتناناناب پس از بررسی شرایط متقاضی .

 

گذراندن دوره های آموزشی کوتاه مدت جهت آمادگی و آشنایی با محیط و نحوه همکاری به صورت حضوری یا مجازی در صورت نیاز

 

 

نحوه همکاری تولیدکنندگان / فروشندگان / ارائه دهندگان خدمات :

 

 • ثبت و تکمیل اطلاعات دقیق شناسنامه ای کالا/ محصول/ خدمات به صورت مشروح  ذیل ، در قسمت پیشخوان فروشندگی سایت نانانابتوسط متقاضی

 

عکس باکیفیت محصول / خدمات در زمینه سفید ساده با فورمت jpg

 نام برند یا اسم تجاری محصول / خدمات

 نام و نوع محصول /خدمات

 خواص و کاربرد محصول / خدمات

 جنس ، کیفیت و نوع مواد بکار رفته در محصول / خدمات

 تاریخچه و قدمت محصول / خدمات

 نحوه مصرف و کاربرد محصول / خدمات

 نحوه نگهداری محصول / خدمات

 منع مصرف محصول / خدمات

 میزان تولید محصول / خدمات در روز

زمان شروع تولید محصول / خدمات بعد از دریافت  سفارش

زمان تحویل محصول / خدمات بعد از دریافت  سفارش

 مدت زمان انقضا محصول / خدمات پس از تولید

 میزان حجم و وزن محصول / خدمات پس از تولید

نوع و نحوه بسته بندی محصول

 نحوه تحویل محصول / خدمات

نوع ضمانت محصول / خدمات بعد از فروش

قیمت تمام شده محصول / خدمات

نوع و میزان تخفیف محصول / خدمات

آدرس و کدپستی محل تولید محصول / خدمات

شماره تماس جهت سفارش محصول / خدمات

 

 

 • دریافت کد شناسه محصول پس از تأیید کارشناسان سایتناناناباز طریق پیامک یا ایمیل .

 

 • کلیه امور مربوط به ارائه خدمات و یا خرید و فروش کالا از طریق سایت نانانابcom به صورت ثبت قطعی سفارش مشتری انجام میگردد .

 

 • بعد از دریافت سفارش مشتری، اطلاعات ثبت شده بر اساس کد شناسه محصول جهت بررسی از طریق ارسال پیامک یا ایمیل یا تماس تلفنی  فقط با شماره   09021180211برای فروشنده ارسال میگردد .

 

 • سفارشات جهت تولید یا تأمین کالا یا ارائه خدمات طبق اطلاعات شناسنامه ای کالا و با توجه به ظرفیت یا موجودی بازار و منطبق با سفارش تأیید شده مشتری ، توسط فروشنده بررسی و نتیجه جهت تأیید نهایی مشتری به کارشناسان سایت ناناناباعلام میگردد.

 

 • بعد از ثبت قطعی سفارش توسط مشتری و دریافت پیامک تأیید از طرف کارشناسان سایت ناناناب، فروشنده باید طی مدت زمان تعیین شده و در بسته بندی مناسب ، محکم ، زیبا و استاندارد ، محصول سفارشی مربوطه را به آدرس پستی سایت ناناناب”  مندرج در قراداد خصوصی تحویل و یا خدمات مورد درخواست را به موقع و به نحو احسن به مشتری ارائه  نماید .

 

 • کارشناسان سایت ناناناببعد از بررسی و کنترل و تأیید کمیت و کیفیت ظاهری محصول براساس سفارش مشتری ، با نام تجاری فروشنده ، بسته سفارشی را از طریق شرکت پست یا سایر سیستمهای باربری و حمل و نقل مورد تأیید مشتری برای تحویل گیرنده ارسال می نماید .

 

 • جایگزینی کالا یا عرضه محصولات و خدمات جدید فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات بر روی سایت نانانابهمراه با به روز رسانی تصاویر و اطلاعات شناسنامه ای  آنها ، در پایان هر دوره سه ماهه فصلی بعد از اعلام سایتنانانابامکان پذیر خواهد بود .

 

 • در صورت نیاز به ارائه نمونه مرجع برای محصولات / کالاها توسط فروشنده، چنانچه این کالاها تاریخ انقضا نداشته باشند بر حسب نیاز تا پایان دوره های سه ماهه فصلی و یا تا زمان قطع رابطه همکاری فروشنده به صورت امانی نزد سایتنانانابدر محل مندرج در قراداد خصوصی باقی خواهد ماند . بدیهی است پس از پایان دوره های سه ماهه فصلی و یا اتمام رابطه همکاریفروشنده ، تمامی محصولات طی صورتجلسه و همزمان با تسویه حساب در مهلت توافق شده ، به فروشندهبرگردانده خواهد شد.

 

 • از آنجا که کلیه محصولات و کالاهای این سایت بر پایه دریافت سفارش از مشتری تهیه و تأمین میگردد بنابراین به منظور حفظ حقوق مشتری لازم است کارشناسان سایت نانانابضمن هماهنگی با فروشنده یا تأمین کننده تا زمان تحویل سفارش ، در هر مرحله ای از تولید محصول یا تأمین کالا که نیاز به تأیید و نظر مشتری میباشد مراتب را از طریق پیامک یا ایمیل از مشتری استعلام و پس از تأیید ، ادامه مراحل اانجام گردد.

 

 • باتوجه به قانون تجارت الکترونیک در خصوص تعیین مهلت هفت روزه بری بازپس گیری محصولات خرید اینترنتی و با عنایت به اینکه تولید و یا تأمین کلیه محصولات و کالاهای سفارشی این سایت بر اساس سلیقه و خواست مشتری روزانه تهیه میگردد ، بنابراین به منظور حفظ حقوق مشتری و فروشنده ، استفاده از این مهلت برای مشتری ، در صورت انصراف از خرید ، با کسر هزینه مواد اولیه و هزینه ارسال ، امکان پذیر خواهد بود .

 

نحوه قیمت گذاری محصولات :

بیشتر تصاویر محصولاتی که در سایت “ناناناب” نمایش داده میشوند مربوط به سفارشات قبلی است که توسط مشتریان ثبت و به واسطه تولید کننده مربوطه آماده و تحویل شده است . این تصاویر جهت شناخت و راهنمایی بهتر مشتریان عزیز برای انتخاب محصولات  بر اساس سلیقه شخصی آنها در سایت به نمایش درآمده است . سیاست قیمت‌‏گذاری در سایت “ناناناب” بر اساس اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده و تولید کننده با رعایت کلیه قوانین حاکم بر معاملات و مرسولات مربوط به سفارش کالا و خرید اینترنتی میباشد بنابراین ضمن احترام به نظر و سلیقه مشتریان گرامی و با توجه به وسعت دامنه دریافت سفارش محصولات و وجود نوسان‌‏های موجود در بازار و با در نظر گرفتن توان مالی و شرایط اقتصادی و وضعیت زندگی تولیدکنندگان خانگی و صاحبین کسب و کارهای کوچک  ،  کارشناسان سایت “ناناناب”  قیمت و موجودی نهایی کالاهای سفارشی  را بعد از ثبت سفارش قطعی مشتری به وی از طریق ایمیل یا پیامک و تماس تلفنی فقط  با شماره 09021180211 اعلام می نماید. بنابراین به منظور پیشگیری از بروزهرگونه مشکل، چنانچه خدمات یا سفارشی قابل انجام و تحویل نباشد، فروشنده محصولات یا ارائه دهنده خدمات موظف است در اسرع وقت این موضوع را به کارشناسان سایت “ناناناب” اطلاع رسانی نماید تا به تقاضای مشتری، سفارش مربوطه لغو و یا سفارش دیگری معادل آن جایگزین گردد.

قیمت اولیه هر محصول یا خدمات سفارشی بر اساس نوع ، طراحی، رنگ ، میزان سختی  کار یا تولید ، جنس ، کیفیت و مقدار مواد اولیه مصرف شده و مدت زمان و نیروهای به کار گرفته شده در تولید آن ، طبق قیمت روز ، برآورد و سپس موارد زیر به ترتیب محاسبه و به این مبلغ اضافه میگردد تا قیمت تمام شده نهایی برای فروش تعیین شود . به منظور حفظ حقوق مادی و معنوی مجموعهگروه همکاریناناناببرای حمایت از مشاغل نوپا و خانگی و صرف وقت و هزینه جهت معرفی نام و تبلیغ برند فروشندگان، قیمت گذاری محصولات یا خدمات و کالاهای فروشنده باید به نحوی انجام و در اختیار سایت نانانابقرار گیرد که در قیاس و بررسی قیمت ارائه شده محصولات و کالاها ، قیمت محصولات در سایت نانانابنسبت به سایر مراکز و حتی از مراکز اصلی فروشندگان نیز ارزانتر باشد تا باعث  ترغیب مشتریان ، برای خرید اینترنتی از سایت نانانابگردد.

 20% از مبلغ قیمت تمام شده محصول بابت واگذاری فضای مجازی و سایر هزینه ها و خدمات تبلیغ سایت نانانابمحاسبه و هنگام خرید ، بعد از پرداخت مشتری همزمان از فاکتور کسر و به حساب تعیین شده سایت نانانابواریز میگردد که از این مبلغ  5% قیمت اولیه به عنوان هزینه بسته بندی نهایی شامل : قاب ، ظروف، کیسه ، کارتون ،  جعبه ، لفاف ، برچسب ، تسمه بندکشی ، چسب ، منگنه و …. و   2% مجموع مبلغ قیمت اولیه و هزینه بسته بندی نیز به عنوان بیمه و ضمانت ارسال محصول میباشد که در پایان ماه به شرکت پست پرداخت میگردد. چنانچه محصول یا خدمات مشمول مالیات بر ارزش افزوده نیز باشد فروشنده موظف است هزینه مربوطه را در قیمت نهایی محصول یا خدمات لحاظ نماید .

قیمت کلیه محصولات و کالاها در سایت بدون احتساب هزینه ارسال تعیین شده که بسته به شرایط سفارش مشتری هنگام خرید ، جداگانه محاسبه و یا در فاکتور خرید درج و یا از طریق پیامک جهت اطلاع ارسال و از مشتری دریافت میگردد. در صورت درخواست مشتری برای ارسال بسته سفارشی از طریق هر ناوگان حمل و نقل شهری یا بین شهری به غیر از شرکت پست ، هزینه ارسال به صورت پس کرایه بعد از تحویل ، در محل دریافت میگردد.

 

 نحوه محاسبه درصدو تسویه حساب با تولیدکنندگان / فروشندگان / ارائه دهندگان خدمات:

 

تسویه حساب با فروشندهبعد از پایان کار و تحویل نهایی محصول به خریدار ،  در صورت فراهم بودن تمامی شرایط ، بعد از انتقال وجه از درگاه اینترنتی به حساب بانکی سایت نانانابو اعلام رضایت مشتری از محصول یا خدمات دریافتی ، بر اساس قیمت توافق شده پس از کسر کسورات قانونی و جبران خسارات وارده ، حداکثر ظرف 24 ساعت انجام میگردد . برای تسویه حساب ارائه شماره کارت و حساب شبا با نام فروشندهالزامی است .

 

همزمان با صدور فاکتور ، از هر سفارش قطعی پرداخت شده مشتری ، درصد متعلق به استفاده از فضای سایت ناناناببه عنوان غرفه ومغازه مجازی برای عرضه محصولات و تولیدات مجاز فروشندهو هزینه های مربوط به شرکت پست بابت بیمه و بسته بندی نهایی ، کسر و به حساب سایتنانانابواریز میگردد . هزینه بسته بندی نهایی و بیمه و ضمانت ارسال محصول در پایان هر ماه بعد از دریافت صورتحساب توسط سایت ناناناببه شرکت پست پرداخت میگردد.

هزینه ارسال کالا با توجه به نوع بسته بندی محصول بر اساس وزن و ابعاد آن ، بعد مسافت از  مبدا تا مقصد ، نحوه و نوع ارسال ، بر اساس تعرفه های مصوب شرکت پست محاسبه و هنگام صدور فاکتور به خریدار اعلام و دریافت میگردد . هزینه ارسال مربوط به سایر شرکتهای حمل و نقل و باربری به صورت پس کرایه از مشتری دریافت میگردد.

 

پرداخت سایر عوارض و کسورات قانونی مربوط به تولید و فروش محصول در تمامی مراحل بر عهده فروشنده میباشد. در صورت فراهم سازی شرایط فروش حضوری محصولات و خدمات فروشندهدر نمایشگاهها ، جشنواره ها ، بازارچه ها ، همایشها و نیز درصد سایت ناناناب باید لحاظ گردد. در صورت موافقت فروشندهبرای حضور در نمایشگاهها ، همایشها ، جشنواره ها ، سمینارها و…. پرداخت کلیه هزینه های مربوطه ، بر عهده فروشندهخواهد بود.

 

 

تعهداتفروشنده” :

 

1-“فروشنده متعهد میگردد ضمن رعایت کلیه اصول اخلاقی ، انسانی و حقوق اجتماعی و آداب فرهنگی با احترام به عقاید شخصی و قومی و مذهبی افراد بدون مداخله جنبه های سیاسی با خوش رویی و خوش برخوردی و رعایت انصاف در حفظ مشتری مداری و جذب مخاطبین ، با برقراری توازن و اعتدال بین زندگی شغلی و خانوادگی ،  پرهیز از ممنوعیات ، با رعایت ایمنی و بهداشت در حین انجام امور در حفظ سلامتی خود و خانواده کوشا بوده و به عنوان یک الگوی رفتاری موفق و نمونه در خانه و جامعه باشد.

 

2-“فروشندهمتعهد به رعایت حقوق و مالکیت های مادی و معنوی سایر اعضا با پرهیز از تکروی و دور زدن و رعایت اصول اخلاقی و شغلی و حرفه ای در جهت حفظ و صیانت از اموال و اماکن و فضاهای تحت پوشش و نظارت و حفظ  و امانتداری و رازداری در اطلاعات ، برنامه ها و اسناد اداری و مالی طبق توافقات صورت گرفته در برابر مراجعین ، مخاطبین ، تولیدکنندگان ، تأمین کنندگان ، خریداران و فروشندگان و ….. خواهد بود .

 

3 -“فروشنده متعهد میشود تا به عنوان اعضای سایتناناناب حافظ منافع و اعتبار خود و مجموعه گروه همکاری نانانابدر هر شرایطی باشد ودر راستای اهداف سایتنانانابکه در چارچوب ضوابط و قوانین و مقررات مجموعه قید گردید ، از هیچ تلاش و همکاری در جهت پیشرفت و سودآوری برای خود و مجموعه با ایجاد فضای مناسب برای رقابتهای سالم و سازنده جهت بالا بردن سطح علمی ، فرهنگی و کیفی و شغلی خود و سایر اعضا کوتاهی و امتناع نورزد .

 

4-“فروشندهمتعهد به رعایت نظم و پوشش مناسب در مراسمها ، اولویت بندی در انجام امور توافق شده ، حضور و پاسخگویی و تحویل به موقع سفارشات به مشتریان و رفع نواقص و معایب با جبران خسارتهای وارده احتمالی جهت تعامل همه جانبه و به منظور حمایت از خریدار در راستای اهداف سایت نانانابمی باشد.

 

5–“فروشنده متعهد میگردد با توجه به نوع فعالیت و شیوه همکاری گروه نانانابکه بدون اجبار و بر پایه یک حرکت داوطلبانه متقابل و چند جانبه با رضایت قلبی و اصل حاکمیت اراده شخصی فقط به صورت معرف و  یک پل ارتباطی برای خرید خدمات یا فروش محصولات و یا تبلیغات، برنامه ریزی و اجرا میگردد ، مدعی پرداخت و یا دریافت مطالباتی خارج از مفاد شرایط همکاری و قرارداد خصوصی مانند بیمه و …..نباشد .

 

6–“فروشندهمتعهد میگردد تا با استفاده صحیح از قدرت و اختیارات و توافقات انجام شده به نحوی عمل نماید که منجر به وارد آمدن خسارت و یا ضرر و زیان احتمالی به اعتبار گروه همکاری و سایت نانانابنگردد در غیر این صورتفروشنده باید ضمن پذیرش و تقبل میزان ضرر  و زیان حاصل از عدم اجرای صحیح این قوانین ، به میزان مسئولیت و تعهد خود ، نسبت به جبران خسارت بدون هیچ اعتراضی اقدام نماید .

 

7–“فروشنده متعهد میگردد با رعایت تمامی مفاد و اصول و چارچوبهای تعیین شده در این قوانین و مقررات در جهت اشاعه مثبت اندیشی در تفکر ، متانت و صداقت در گفتار و تواضع در رفتار کوشا بوده و از بروز هرگونه اختلاف جلوگیری و در جهت افزایش حس اعتماد مشتریان و صمیمیت اعضا نسبت به یکدیگر با درک صحیح از شرایط همدیگر و به دور از هرگونه انتظار جبران ، تلاش نموده ودر صورت نیاز جامعه اطلاعات و معلومات و تجارب و تخصصها و مهارتهای خود را برای شکوفایی اقتصاد و رونق تولید ملی به صورت جامع و کامل بکار بندد به نحوی که خود دچار آسیب و زیان نگردد.

 

8- -“فروشنده متعهد میگردد در صورت تغییر اقامتگاه دائم که در مفاد قرارداد خصوصی قید گردیده است آدرس و کدپستی مکان جدید خود را ظرف مدت 24 ساعت از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع کارشناسان سایتنانانابرسانده و در قسمت پیشخوان فروشندگی خویش در سایت نیز درج نماید .

 

9- -“فروشنده متعهد میگردد با احساس مسئولیت و داشتن تعهد اخلاقی و کاری و درک صحیح از اهداف مجموعه گروه همکاری و سایتنانانابدر جهت هم سویی اهداف خود با سایتناناناب تلاش نماید .بنابراین جهت حفظ حقوق مادی و معنوی سایتنانانابباید هنگام قیمت گذاری به نحوی عمل نماید که قیمت فروش محصولات و خدمات بر روی سایت ارزانتر از مرکز اصلی و فروشگاهها یا سایتهای دیگر اعلام گردد.

 

10- “فروشندهمتعهد میگردد با پذیرش همکاری داوطلبانه و با توجه به نسبی و احتمالی بودن نتایج فعالیتهای اعضا و برنامه های مجموعه گروه همکاری و سایتناناناب، هیچ توقع و ادعایی چه حقوقی و چه کیفری از سایتناناناب”  به طرفیت سرکار خانم نادیا یعقوبعلی پور نداشته باشد.

 

تعهدات سایت ناناناب” :

 

 • سایت نانانابمتعهد است تا اطلاعات و شرایط و قوانین و مقررات جاری را در سایت به روز رسانی کرده و در اختیار فروشندهقرار دهد.
 • سایت ناناناب متعهد است بعد از ثبت نام کاربران حداکثر بعد از 72 ساعت وضعیت فعالیت فروشندهرا در سایت تعیین و مشخص نماید.
 • سایت ناناناب متعهد است بعد از اتمام کار و تحویل سفارش و تأیید و اعلام رضایت مشتری حداکثر ظرف 24 ساعت با فروشنده طبق توافق انجام شده تسویه حساب نماید.
 • سایت ناناناب متعهد است بعد از انجام خرید هر محصول مبالغ مربوط به بسته بندی و بیمه و ارسال نهایی بسته های پستی را از فاکتور خرید مشتری کسر نموده و در پایان هر ماه نسبت به واریز آنها به حساب شرکت پست اقدام نماید.
 • سایت ناناناب متعهد است در خصوص معرفی و تبلیغ محصولات و خدمات فروشندهبه شیوه هایی که صلاح میداند اقدام نماید .

 

      شرایط قطع ارتباط فعالیت :

 

با اتمام مدت زمان تعیین شده در مفاد قرارداد خصوصی ، در صورت اعلام کتبی هر یک از طرفین مبنی بر عدم موافقت با ادامه همکاری ، از همان لحظه ارتباط همکاری قطع و مدت زمان فعالیت فروشندهبا سایت ناناناببه پایان خواهد رسید اما زمانی نافذ و قابل اجراست که تمامی سفارشات دریافتی ، از سویفروشندهبه مشتریان تحویل داده شده و رضایت مشتریان نیز دریافت شده باشد. تسویه حساب بعد از تحویل تمام سفارشات ثبت شده تا قبل از قطع رابطه همکاری فروشندهو پس از برگشت سرمایه با کسر ضرر و زیان های وارده و کسر کسورات قانونی ، طی بازه زمان توافقی انجام میگردد . در صورت رضایت طرفین برای ادامه همکاری  ،  تمدید قرارداد خصوصی امکان پذیر میباشد.

چنانچه در حین انجام کار بنا به هر دلیلیفروشنده قادر به ادامه همکاری تا پایان مراحل برنامه ریزی شده نباشد موظف است یک نفر را که صلاحیت علمی و اخلاقی و تخصصی و حرفه ای و مهارتی در زمینه فعالیت مربوطه را داشته و مورد تآیید کارشناسان سایت  “ناناناب نیز باشد به عنوان جایگزین خود معرفی نماید . نتیجه قطعی حداکثر پس از یک هفته کاری از زمان معرفی فرد جایگزین اعلام و در صورت موافقت ، به صورت کتبی و یا از طریق ارسال پیامک یا ایمیل ، همکاری با فروشنده قطع و قرارداد خصوصی جدید با فرد معرفی شده تنظیم میگردد . اگر فرد مطمئن و واجد شرایطی برای جایگزینی وجود نداشته باشد فروشنده مکلف به اتمام برنامه های اجرایی در دست اقدام ، طبق قرارداد خصوصی تنظیمی خواهد بود که به محض تحویل کار و تآیید رضایت از آن توسط مشتری ،  رابطه همکاری قطع و طبق توافق صورت گرفته تسویه حساب با فروشندهانجام میگردد . چنانچه بر اساس نظر مرجع قضایی ذیصلاح ، فروشندهمحکوم و قادر به ادامه همکاری نباشد ، میزان سود خالص به دست آمده تا زمان قطع همکاری ، و ضرر و زیانهای جاری و آتی حاصل از عدم اجرای به موقع  اقدامات و برنامه های در دست اقدام طبق قراردادها و فاکتورهای تنظیمی ، محاسبه و سپس تسویه حساب پس از کسر کسورات قانونی طبق توافق صورت گرفته انجام میگردد .

 

      نحوه حل اختلاف و داوری:

 

در صورت عدم درک و برداشت صحیح از مطالب و امور ارجاع شده ، موضوع پیش آمده با شخص مسئول مطرح و سعی تا با مذاکره به صورت مسالمت آمیز حل گردد . درصورت عدم توانایی در رفع مسائل و مشکلات پیش آمده از طریق گفتگو و مصالحه ، موضوع اختلاف و طرح دعوی در مراجع قضایی ذیصلاح قابل پیگیری خواهد بود .بدیهی است در صورت عدم اثبات ادعا ، پرداخت کلیه هزینه های دادرسی به اضافه جبران خسارت و ضررهای وارده به هر یک از طرفین بر عهده شخص محکوم خواهد بود.

 

      حالت اضطرار:

در صورت وقوع هرگونه حادثه خارج از اختیارات طرفین از قیبل سیل ، زلزله ، جنگ ، قحطی ، تحریم ، اعتصابات، اغتشاش ، تصمیمات حکومتی و دولتی ، بحران های منطقه ای و دیگر حوادث غیر مترقبه و غیر فابل پیش بینی که باعث توقف و ایجاد تآخیر در ایفای تعهدات میگردد ، اجرای موضوع  این شرایط همکاری و قرارداد خصوصی و سایر قراردادهای تنظیمی به حالت تعلیق درآمده و در صورت تداوم شرایط اضطرار به مدت بیش از شش ماه ، کلیه قراردادها فسخ و حقوق تعهدات محقق شده طرفین تا زمان قبل از بروز شرایط اضطرار توسط سایتنانانابابلاغ میگردد . طرفین بدون هیچ اعتراضی مکلف به پذیرش شرایط و اجرای تصمیمات ابلاغی میباشند و مشمول طرح دعوی در مراجع حقوقی و قضایی نمی باشد.

 

 

 

 

                                                        قرارداد خصوصی

 

 

 

ماده 1 : طرفین این قرارداد:

 

این قرارداد خصوصی به استناد ماده 10 و 190 و 219 قانون مدنی و اصل لزوم قراردادها و اصاله الصحه با قصد و رضای باطنی طرفین بین فروشندگان ، تأمین کنندگان و ارائه دهندگان خدمات به عنوان “طرف اول” از یک طرف و سایت “ناناناب” به مدیریت سرکار خانم نادیا یعقوبعلی پور به عنوان “طرف دوم” از سوی دیگر، تنظیم و برای هریک از طرفین قرارداد لازم الاتباع و لازم الاجراست .

 

ماده 2 : موضوع این قرارداد:

 

به منظور حمایت از حقوق تولید کنندگان داخلی و کمک به توسعه کسب و کارهای کوچک و نوپا با ایجاد بستر مناسب برای رشد مشاغل خانگی و افزایش تولید ملی ،موضوع این قرارداد خصوصی عبارت است از  تخصیص بخشی از فضای فروشگاه مجازی وب سایت نانانابتحت عنوان پیشخوان یا داشبورد فروشنده به طرف اولبر اساس شرایط و قوانین و مقررات  مندرج در سایت ناناناب که جزء لاینفک این قرارداد میباشد ،با حق استفاده از درگاه بانکی که متعلق به طرف دوماست برای معرفی ، تبلیغ ، عرضه و فروش محصولات / تولیدات / خدمات مجاز طرف اولهمراه با امکان دریافت سفارشات خرید قانونی کلی یا جزیی به استناد اطلاعات شناسنامه محصولات ثبت شده در سایت توسط طرف اول” . این قرارداد با توافق کتبی و شرط ضمن عقد خارج لازم طرفین ، قابلیت تغییر و تحول را دارد.  

 

ماده 3: مدت این قرارداد :

 

مدت این قرارداد یکسال شمسی تعیین میگردد بنابراین چنانچه تاریخ ثبت نام طرف اولدر سایت ناناناباز ابتدای شروع سال نباشد به همان نسبت از مدت قرارداد کاسته خواهد شد . مدت مندرج در قرارداد لازم بوده و پس از انقضای کامل در صورت رضایت طرفین و داشتن شرایط لازم قابلیت تمدید مجدد ، آن هم با درخواست و توافق کتبی میسر و مقدور میباشد. در غیر این صورت قرارداد بعد از اتمام دوره فسخ و بلااثر خواهد گردید و حق اعتراض ساقط است.

تبصره : شرط ضمن العقد خارج لازم گردید که هیچ یک از طرفین قبل از مدت انقضای قرارداد حق استنکاف از تعهدات مندرج در قرارداد را نداشته و نخواهند داشت و در صورت حیات ( محجوریت) ویا ممات طرفین قرارداد ، کلیه حق و حقوق مادی و معنوی و متصوره از این قرارداد بدون کم و کاست به وارث و قائم مقام قانونی طرفین منتقل میگردد و حق اعتراض ساقط است.

 

  ماده 4: محل اجرای این قرارداد:

 

محل اجرای این قرارداد داخل مرزهای کشور جمهوری اسلامی ایران میباشد و گسترش فعالیت در خارج از کشور در صورت نیاز منوط به امضای قراردادی جداگانه تابع ضوابط قانونی و شرایط خاص و روابط حاکم بر هر منطقه میباشد. اقامتگاه اصلی و شماره های تماس و آدرس پست الکترونیکی و سایر اطلاعات “طرف اول” که مورد نیاز در این قرارداد میباشد همان است که در هنگام ثبت نام توسط “طرف اول” در سایت “ناناناب” درج شده است . آدرس اصلی و شماره تماسطرف دومنیز برای برقراری مکالمات ، انجام مکاتبات و ارسال مرسولات و تحویل کالاها عبارت است از تهران ، میدان رسالت ، خیابان هنگام، کوچه شهید مهدی یعقوبعلی پور پلاک 117 با کد پستی 1688739815  پست الکترونیکی  nananabhome1348@gmail.com   و شماره تلفن جهت ارسال پیامک 09021180211  چنانچه یکی از طرفین به هر علت محل خود را تغییر دهد ، از طریق اظهارنامه یا پیامک کتبی یا تماس تلفنی می بایست طرف مقابل را مطلع و از آگاهی ایشان اطمینان حاصل نماید در غیر این صورت خود مسئول عواقب آن می باشد.

 

  ماده 5: تعهدات طرفین این قرارداد:

 

1-5 تمامی مفاد و موضوعات این قرارداد به طور کامل موافق قانون مدنی کشور ایران بوده و به هیچ عنوان مخالف نظم عمومی و اخلاق حسنه نمی باشد . طرفین این قرارداد بدون قید و شرط مکلف به رعایت و اجرای تمام مفاد و موارد مندرج دراین قرارداد و شرایط و قوانین و مقررات مندرج در سایت می باشند.

2-5 طرفین ضمن اقرار و اعتراف صریح مبنی بر مطالعه دقیق و کامل کلیه مفاد این قرارداد به ویژه شرایط و قوانین و مقررات همکاری مندرج در سایت نانانابو آگاهی از بند بند و تأیید آنها  ، با علم به اینکه “طرف دوم” فقط به عنوان یک پل ارتباطی و یک معرف با توان عادی بوده و ضامن نتیجه و کشف فساد نمی باشد و انجام تعهدات ایشان با توجه به شیوه فعالیت و شرایط همکاری طرفین که تعریف و توافق شده است ، با توجه به شرایط و نوسانات بازار به صورت نسبی و احتمالی میباشد ، نسبت به امضا این قرارداد اقدام نمودند .

3-5  به عنوان ضمانت حسن انجام کار ، پرداخت وجوه ناشی از فروش محصولات یا ارائه خدمات و تسویه حساب با طرف اولپس از کسر حق کمیسیون توافق شده “طرف دوم ” و کسورات قانونی و جبران خسارات وارده حداکثر ظرف 24 ساعت بعد از تحویل کالا به تحویل گیرنده و اعلام رضایت مشتری ، توسط طرف دومانجام میگردد.

4-5 “طرف اولموظف است به منظور جلب نظر و اعتماد مشتریان و حفظ حقوق مصرف کنندگان ، ضمن رعایت کمیت و کیفیت به نحوی محصولات و خدمات خود را قیمت گذاری نماید ، که خرید از سایت تحت هر شرایطی برای مشتریان مقرون به صرفه باشد . همچنین شرایط گارانتی و خدمات بعد از فروش خود را ، در صفحه پیشخوان فروشندگی خویش ثبت و اعلام نماید.

5-5 در صورت عدم رعایت تعهدات طرف اولو بروز خسارت ، طرف دوم حق دارد بنا به تشخیص خود و بدون مراجعه به مراجع قانونی ، ضمن قطع عضویت و رابطه همکاری و غیر فعال نمودن پیشخوان و حساب کاربری طرف اول، خسارات وارده به خود و مشتریان را به طور مستقیم از مطالبات و یا تضامین طرف اولوصول و جبران نماید.

6-5 “طرف دوم متعهد است بنا به صلاحدید خود تمهیدات لازم را برای تبلیغات وعرضه و فروش محصولات و خدمات مجاز توافق شده “طرف اول” که در سایت به ثبت رسیده است را در سایت “ناناناب” و فضاهای مجازی مرتبط انجام دهد .

7-5 “طرف دوم” متعهد میگردد در صورت نیاز و صلاحدید کلیه تغییرات و شرایط همکاری را در قسمت قوانین و مقررات سایت ناناناببه روزرسانی نموده و در اختیار طرف اولقرار دهد بدیهی است تغییرات جدید به منزله اصلاحیه و الحاقیه این قرارداد و شرایط همکاری محسوب شده و دیگر نیازی به انجام تشریفات و امضا و ابلاغ ندارد .

8-5 طرف اولموظف به تبعیت از تغییرات بوده و متعهد میباشد به منظور حفظ حقوق خود و مشتریان، برای اطلاع از شرایط و قوانین جاری و میزان و نوع سفارشات ، هر روز پیشخوان خود را چندین بار بررسی و کنترل نماید . اعلام عدم آگاهی طرف اولاز موضوع ، باعث سلب مسئولیت وی از انجام تعهدات نمیگردد.

9-5 “طرف اولموظف است نسبت به انجام وظایف و ادای تکالیف قانونی و مالیاتی خود(مانند آماده سازی سفارشات باکیفیت و با قیمت مناسب ، تحویل به موقع سفارشات ، اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح ، پرداخت بیمه و مالیات و عوارض و….) رأساو به موقع اقدام نماید بدیهی است طرف دوم هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت .

10-5 حق انتقال و واگذاری حقوق و تعهدات ناشی از این قرارداد و شرایط همکاری به اشخاص ثالث برای طرف دوممحفوظ میباشد.

11-5 طرفین با امضا این قرارداد خصوصی موافقت همه جانبه خود را در قبال قبول قوانین و شرایط و مقررات این همکاری اعلام و نسبت به تمامی آنها و حقوق و تعهدات خود در قبال یکدیگر متعهد میگردند .

12-5 “طرف اولبا اطلاع از کمیت و کیفیت تعهدات این قرارداد خصوصی حق هرگونه ادعا و اعتراضی را تحت هر عنوان اعم از حقوقی و جزایی نسبت به طرف “دوم”از خود سلب و ساقط مینماید.

 

  ماده 6: شرایط فسخ قرارداد:

 

 • انحلال یا ورشکستگی
 • نقض تعهدات

      3-اخلال در روند اجرای امور و استفاده نادرست از امکانات و موقعیتها و اختیارات

      4- تطمیع و اغوای سایر اعضا و طرفین همکاری با نیت نادیده گرفتن حقوق مادی و معنوی طرف دومو یا سایر اعضا

      5-دادن هرگونه پیشنهاد غیر اخلاقی و غیر قانونی به افراد

تبصره : سایر مواردی که جزء لاینفک و ضروری این قرارداد میباشد مانند نحوه قطع همکاری و حالت اضطرار در موارد قوه قهریه و تابع قوانین و شرایط و مقررات مندرج در سایت میباشد.

 

ماده 7: این قرارداد خصوصی در 7 ماده و 2 تبصره تنظیم و به تأیید طرفین قرارداد خصوصی رسید .